Uroda, jak wszystko inne w naszym życiu przemija. Kiedyś piękne i młode kobiety z biegiem lat zaczynają zauważać na swojej twarzy niechciane zmarszczki. Może się wydawać, że jest to najbardziej zwyczajny proces starzenia się skóry, jednak kobiety mogą bardzo cierpieć z tego powodu. Dalszymi konsekwencjami może być rozdrażnienie, brak pewności siebie, smutek, a później zamknięcie się w sobie przed całym światem. Takie zmiany mogą bardzo niekorzystnie wpływać na relacje z otoczeniem. Na szczęście medycyna estetyczna może nie cofnąć wskazówki zegara i poprawić naszą urodę. Niektórzy panicznie boją się botoksu, jednak nie zdają sobie sprawy z tego, jak bezpieczny jest ten zabieg. Botoks w Szczecinie poleca zabiegi z użyciem tego kwasu. Warto dowiedzieć się dlaczego.

Działanie botoksu

Botoks jest toksyną botulinową, która po wstrzyknięciu relaksuje mięśnie twarzy. Skutkiem jest oczywiście wygładzenie zmarszczek, a także zatrzymuje powstałe skurcze. Wiele ludzi decyduje się na zabieg z użyciem botoksu, jeśli posiada tzw. lwią zmarszczkę. Botoks w Szczecinie poleca te zabiegi zarówno kobietom jak i mężczyznom. Do gabinetów kosmetycznych zgłaszają się coraz młodsze osoby, dlatego też wiek ulega znacznemu obniżeniu. Nawet osoby po dwudziestym roku życia decydują się na zabieg z wykorzystaniem botoksu. Optymalny wiek do wykonywania takiego zabiegu to czterdzieści lat. Sam zabieg trwa zaledwie kilka minut, jednak trzeba liczyć się z ty, że tak jak inne zabiegi jest on równoznaczny z niewielkim bólem. Można chwilę przed zabiegiem zastosować na dany obszar skórny krem znieczulający.

Zalety, jakie daje nam botoks

Największą zaletą Botoksu w Szczecinie jest jego stuprocentowa skuteczność. Kolejną zaletą jest cena, które nie jest obecnie tak wysoka. Poza tym, zabieg z wykorzystaniem botoksu jest jedyny w swoim rodzaju. Nie ma żadnej alternatywy, która mogłaby go zastąpić. Inne zabiegi nie są tak skuteczne, jak wykorzystanie toksyny botulinowej. Ponadto botoks jest toksyną tymczasową, a więc jeśli nie spodobają nam się efekty po nim, możemy nie korzystać z tej metody ponownie. Jest to również bardzo bezpieczne. Efekty po zabiegu mogą utrzymywać się nawet od czterech do dziewięciu miesięcy. Najlepiej widoczne jest to w okolicach oczu. Botoks ze Szczecina polecany jest wszystkim osobom, które chciałyby zmienić lub poprawić swój wygląd. To z pewnością doda odwagi, pewności siebie pozwoli osiągać większe sukcesy na polu prywatnym jak i zawodowym. Więcej na temat zabiegów z wykorzystaniem botoksu dowiesz się na: http://esteticon.pl/.