Każdy sezon cieszy się swoimi własnymi, modnymi elementami, które podkreślają strój albo czynią go jeszcze bardziej widowiskowym. W sezonie letnim 2017 również znajdziemy sporo inspiracji, które przykują uwagę otoczenia i sprawią, że będziemy prezentować się stylowo i zgodnie z obecnymi trendami. Będą one doskonałe dla tych kobiet, które lubią się wyróżniać z tłumu i nie obawiają się bogatej biżuterii na swoim ciele.

Oczywiście, nie wszystkie modne bransoletki, naszyjniki czy kolczyki sprawdzą się w każdej stylizacji – tu ważne jest, aby wyczuć ten styl, który szczególnie nas interesuje i dotyczy. Potem wystarczy tylko zainspirować się modą z wybiegów. Sprawdźmy zatem, jak się ona prezentuje.

Przede wszystkim – na bogato

Bez względu na to, czy zdecydujemy się jedynie na naszyjnik, czy też kolczyki (również te w wersji solo!) albo modne bransoletki – wszystko powinno być stworzone z przepychem i na bogato. Tutaj doskonale sprawdzi się sztuczna biżuteria z imitacjami kamieni, a im więcej jej wybierzemy, tym lepiej. Uwaga jednak – kicz nikomu nie sprzyja, dlatego trzeba zachować nieco gustu przy doborze dodatków!

modne bransoletki

Naramienniki zamiast… modnej bransoletki?

Nie oszukujmy się – w tym sezonie modne bransoletki niekoniecznie będą czymś, co od razu rzuci się nam w oczy. Jeśli nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie naszej stylizacji, zwłaszcza codziennej, bez tego elementu, to zdecydowanie powinniśmy postawić na coś masywnego. A najlepiej, gdy masywną bransoletkę przesuniemy na… ramię. Tam będzie prezentować się modnie, bowiem naramienniki odzyskają drugą młodość.

Wszystko w minerałach

Tuż obok sztucznej biżuterii znajdziemy również… minerały. Zarówno te popularne, jak i mniej spotykane dodadzą naszej stylizacji modnego wyglądu. Nie muszą być nawet oszlifowane, choć i te będą prezentowały się dobrze. Ważne, aby rzucały się w oczy i było ich sporo. Tutaj możemy połączyć modne bransoletki z odpowiednimi, dopasowanymi do nich naszyjnikami czy nawet pojedynczymi kolczykami. Wszystko zależy od naszego pomysłu na stylizację.