Na polski rynek kosmetyczny szturmem wdarły się lakiery hybrydowe, szybko zjednując szerokie grono zwolenniczek. W czym tkwi ich popularność? Przede wszystkim w trwałości i atrakcyjnym wyglądzie. Manicure bowiem pozostaje w niezmiennym stanie nawet do trzech tygodni! A bogata plejada kolorów pozwala wyczarować stylizację na każdą okoliczność. Aby jednak na długo cieszyć się kolekcją lakierów, ważne jest ich prawidłowe przechowywanie.

Lakier hybrydowy – dla kogo przeznaczony?

lakiery hybrydowe w sklepie PbnailsManicure hybrydowy to idealna propozycja dla pań, które o każdej porze dnia i nocy chcą wyglądać atrakcyjnie. I nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń! Nie ważne, czy należymy do kręgu aktywnych sportsmenek, wyrafinowanych bizneswomen, czy z dumą prowadzimy gospodarstwo domowe – piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej przedstawicielki płci pięknej. Szczególnie wtedy, kiedy nie straszne są im odpryski i zadrapania, a nieograniczona feeria możliwości ich zastosowania, pozwala wykreować każdą, nawet najbardziej wymyślną stylizację!

Warunki, które zapewnią trwałość

Lakiery hybrydowe wymagają odpowiednich warunków do przechowywania. Tylko wtedy staną się gwarantem trwałości i ochrony przed szybszym przeterminowaniem. Nie wszyscy wiedzą, że tego typu kosmetyki nie lubią nadmiernego światła ani zbyt dużej wilgotności. I choć posiadaną kolekcją chciałoby się pochwalić przed całym światem, niestety musi to się odbywać w bardziej kameralnych warunkach. Łazienkowa półka nie będzie stanowiła w tym zakresie oczekiwanej propozycji. O wiele lepszym miejscem będzie szafka w sypialni i salonie. W dalszej kolejności nie bez znaczenia pozostaje sposób ustawiania lakierów hybrydowych. Bezwiednie porozrzucane w kuferku czy kosmetyczce nie posłużą za długo, za to umieszczone w pudełku z przegródkami lub specjalnym organizerze będą przejawem dbałości o ich należyte eksploatowanie. W przypadku początkujących stylistek, kolejna jest jeszcze jedna rada. Mianowicie, kosmetyków nigdy nie ustawiamy na włączonej lampie. Takie czynności w istotny sposób zagrażają ich trwałości!