Pokrowce na telefon to potrzebny i bardzo użyteczny gadżet. Nie są one jedynie atrakcyjnym dodatkiem, pozwalającym urozmaicić estetykę smartfona, ale stanowią praktyczne zabezpieczenie urządzenia przed uszkodzeniami i wstrząsami, które mogą zaburzyć jego prawidłowe działanie. Poniżej przedstawimy wszystkie zalety pokrowców, które powinien poznać każdy użytkownik smartfona!

 

Futerał na telefon – synonim wszechstronnej ochrony

 

Zalety futerałów na telefon. Odkryj je wszystkie!Pokrowiec na telefon ma przede wszystkim za zadanie chronić urządzenie przed wszelkimi uszczerbkami, szczególnie tymi powstającymi w wyniku uszkodzeń mechanicznych, takich jak upadki urządzenia, zarysowanie szklanej powłoki tylnej czy porysowanie ekranu dotykowego. Wyjątkową odporność na tego typu urazy zapewnia etui iPhone Xs MAX (dostępne np. tu: https://www.movear.pl/pol_m_Etui-i-pokrowce_Apple_na-iPhone-X-series_iPhone-Xs-Max-947.html). Niezawodność tego modelu wynika z faktu, iż jest on produkowany z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, najczęściej poliwęglanów lub różnych rodzajów silikonu. Dodatkowo materiały te są wzbogacone o inteligentne molekuły, które mają za zadanie tłumić wstrząsy, powstające w czasie przemieszczania się z telefonem. Co więcej, futerały ściśle przylegają do smartfona, dzięki zastosowaniu specjalnej ramki o podniesionych brzegach, co gwarantuje, że do urządzenia nie dostaną się bród, kurz czy wilgoć.

 

Pokrowiec na telefon może świetnie wyglądać!

 

Etui iPhone Xs MAX udowadnia, że zaawansowane funkcje ochronne  można połączyć z fantastyczną estetyką. Stąd kolorystyka futerałów jest niezwykle zróżnicowana. Można wybierać wśród klasycznych, stonowanych barw, począwszy od bieli, przez pastele, modne pudrowe odcienie, aż po lawendową szarość czy uniwersalną, elegancką czerń. Dużym powodzeniem cieszą się również modele przezroczyste lub te, które ozdobiono niebanalnymi nadrukami. Szczególnie warto zwrócić uwagę na etui iPhone Xs MAX w urocze motywy kwiatowe czy zwierzęce oraz futerały z zabawnymi hasłami.

 

Futerały pancerne - absolutny hit!

 

Nowością na rynku jest pancerne etui iPhone Xs MAX. Zostało ono stworzone z myślą o osobach, które używają telefonu w ekstremalnych warunkach. Stąd pokrowiec wykonano z bardzo mocnego, wielowarstwowego stopu cynku i uzupełniono go hartowanym szkłem, aby zagwarantować ochronę smartfona na zupełnie nowym, nieznanym dotąd poziomie. Futerał jest wodoodporny, śniegoodporny, zapobiega przenikaniu nawet bardzo drobnych pyłów, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu przegrzaniu urządzenia w wypadku ekstremalnie wysokich temperatur otoczenia.

 

Etui na telefon komórkowy to prawdziwe wsparcie, dla każdego, kto chce, aby jego telefon był zawsze w optymalnej formie!