Wosk, maszynki do golenia, depilatory – żadna metoda usuwania włosów nie jest przyjemna, ale uczucie gładkiej skóry jest dla wielu kobiet, a coraz częściej także i mężczyzn, warte poświęcenia. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna daje nam możliwość uniknięcia tych "tortur". Depilacja laserowa Szczecin to łatwy, szybki, niezwykle skuteczny i niemal bezbolesny sposób na usuwanie niechcianych włosków.

Na czym polega depilacja z użyciem lasera?

Depilacja laserowa Szczecin spełni Twoje sny o gładkiej skórzeLaserowe usuwanie włosów to nowoczesna technika polegająca na użyciu wiązki światła skierowanej bezpośrednio na włoski. Promieniowanie w początkowej fazie jest pochłaniane przez melaninę, czyli pigment znajdujący się w mieszkach włosowych. W kolejnej fazie redukcji ulegają mieszki włosowe wraz z komórkami powodującymi rośnięcie włosa. Należy pamiętać, że światło lasera jest selektywne i działa w szczególności na pigment, który nadaje włoskom ciemny kolor. W związku z tym bardzo jasnych oraz siwych włosów nie można wyeliminować tym sposobem. Laserowe usuwanie włosów jest metodą wysoce skuteczną. Korzystając z zabiegu depilacji laserowej w Szczecinie, podczas kilku sesji można zredukować owłosienie nawet o 90 procent. Co prawda niektóre włoski mogą odrodzić się po kilku latach, ale będą one cienkie i delikatne.

Co należy wiedzieć o depilacji laserowej?

Zabieg depilacji laserowej musi zostać wykonany w profesjonalnej klinice. Centrum depilacji laserowej w Szczecinie dysponuje specjalistyczną kadrą, która posiada doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bardzo skuteczny. U osób o wysokiej wrażliwości na ból może powodować odczucie niewielkiego dyskomfortu, który jednak szybko mija. Depilacja laserowa Szczecin może być mniej bolesna ze względu na użycie wysokiej jakości sprzętu z opcją chłodzenia skóry, co zminimalizuje ból. Powinniśmy pamiętać, że przed zabiegiem nie należy się opalać, wcierać w skórę balsamów i kremów, a także wyrywać włosków. Zabieg depilacji laserowej w Szczecinie może trwać, w zależności od obszaru objętego depilacją, do kilkudziesięciu minut. Możliwe jest usuniecie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała, takich jak pachy, nogi, okolica bikini, plecy, klatka piersiowa, a nawet twarz.

Depilacja laserowa Szczecin gwarantuje swoim pacjentom profesjonalne zabiegi z użyciem nowoczesnego sprzętu, komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję. Możesz pozbyć się kłopotliwego owłosienia szybko i skutecznie oraz powitać lato z piękną, zadbaną i gładką skórą, o jakiej zawsze marzyłaś.