Każda mama doskonale wie, że jedną z niezbędnych rzeczy przy małym dziecku jest cieplutki i milutki kocyk lub narzutka. Taki kocyk pełni wiele funkcji w trakcie wieku niemowlęcego, ale również później, kiedy dziecko rośnie i zaczyna się bawić na podłodze. Kocyk może posłużyć bez problemu jako okrycie w wózeczku dziecięcym, jako podkład w foteliku samochodowym lub nawet jako kołderka.

kocyk la Millou

Kocyki dla dzieci

Hitem ostatnich czasów stał się kocyk la Millou. Jest to bowiem produkt najwyższej jakości, który faktycznie może pełnić wiele funkcji. Z jednej strony kocyk wykonany jest z nowoczesnego, bardzo mięciutkiego i miłego dla skóry materiału minky, a z drugiej z najwyższej jakości bawełny. Dodatkowo, kocyk obszyty jest ramką wykonaną z minky. Kolory materiałów i wzory są do siebie idealnie dopasowane. Potrafią być to prawdziwe dzieła sztuki. Często można spotkać całe kolekcje produktów dopasowanych do takiego kocyka dziecięcego, jak ochraniacze na łóżeczka, maskotki, czy nawet wkłady do fotelików i narzutki.

Alternatywa maty na podłogę

Wielu rodziców wykorzystuje z czasem taki kocyk również jako matę na podłogę. Ponieważ jest on miękki i bardzo wygodny, dziecko może uczyć się na nim raczkować, jak również bawić na podłodze. Kocyki w środku posiadają wysokiej jakości wypełnienie syntetyczne, które jest wszyte tak, aby nigdy się nie przesuwało. Dzięki temu, kocyk można prać wielokrotnie w pralce i nie traci on w ogóle na swojej jakości. Często sam produkt pakowany jest niezwykle estetycznie, więc świetnie nadaje się na prezent dla malucha, który właśnie pojawił się na świecie.

Funkcjonalne gadżety dla dzieci

Kocyki dla dzieci mogą później pełnić wiele różnych funkcji. Ponieważ są leciutkie i cieplutkie, można bez problemu stosować je zamiast kołderki. Najczęściej można je jednak spotkać w wózkach dziecięcych, lub właśnie jako narzutki na kanapę lub na podłogę, na których dziecko spędza swój czas. Starsze dzieci bardzo lubią te miękkie i leciutkie kocyki i wykorzystują je do zabawy, tworząc z nich namioty i siadając na nich. Producenci najczęściej oferują kocyki zimowe, które są nieco grubsze i cięższe oraz kocyki na okres letni, kiedy nie potrzeba wiele ciepła. Poza tym, kocyki można kupić w przeróżnych rozmiarach, w zależności od wieku dziecka.

Kocyki Minky, które są absolutnym hitem, można zakupić w przeróżnych wersjach kolorystycznych oraz w wielu pięknych wzorach, zarówno chłopięcych, jak i dziewczęcych. Warto zdecydować się na zakup takiego produktu najwyższej jakości i cieszyć się nim przez długie lata. Z pewnością będzie to dobry zakup dla każdego dziecka.