Nie od dziś wiadomo, że logo marki znajdujące się na różnych produktach może zdziałać cuda. Ostatnio wśród nastolatków na całym świecie ( i nie tylko nastolatków) można zauważyć trend pokazywania swojej bielizny damskiej Calvin Klein. Portale społecznościowe są przepełnione zdjęciami otagowanymi specjalnymi „hasztagami”. Czy owa bielizna jest naprawdę warta pokazywania?

Fajny komplet

Bielizna damska Calvin Klein

Bielizna damska Calvin Klein oprócz swojego loga nie wyróżnia się niczym na tle całej reszty marek bieliźniarskich. Ich cechą charakterystyczną jest gruba gumka, na której wydrukowany jest napis i zarazem logo marki. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym ciało nie jest narażone na dodatkowy dyskomfort związany z potliwością miejsc intymnych. Ponadto wszystkie cięcia i zszycia są przemyślane z każdym etapie projektowania. To właśnie we wstępnym etapie produkcji brana jest pod uwagę różnorodność ludzkiego ciała. Bielizna damska Calvin Klein jest dedykowana wszystkim kobietom, które ponad wszystko cenią sobie wygodę życia, a zdrowe żywienie i sport to ich codzienność. Komplety bielizny dla niej charakteryzują się wydajnością i prostotą. Zarówno majtki, jak i biustonosze są utrzymane w trzech podstawowych kolorach- czarnym, białym i szarym. Dzięki temu można z łatwością mieszać je ze sobą, tym samym tworząc własny zestaw. Biustonosze o fasonie modeli sportowych są wspaniałą propozycją dla dziewczyn niewyobrażających sobie życia bez aktywności fizycznej. Wspaniale zbierają biust, utrzymując go w jednym miejscu.

Moje Calvin – y

Dzięki kampanii reklamowej marki nastolatki na całym świecie zaczęły pokazywać swoją bieliznę na portalach społecznościowych. Bielizna damska Calvin Klein wystająca ponad linię spodni albo spod króciutkiego swetra stała się znakiem rozpoznawczym wszystkich wielbicieli tego rodzaju bielizny. Początkowo kampania reklamowa miała trafić do odbiorców znajdujących się w grupie wiekowej przekraczającej linię 20 lat. Niemniej jednak okazało się, że osoby młodsze są bardziej podatne na tego typu komunikaty. Akcja moje Calviny zaangażowała gwiazdy show biznesu zza oceanu i przyniosła oczekiwane efekty.

Dlaczego bielizna CK ?

Pomimo swojej prostoty i niczym nie wyróżniającym się stylem, bielizna damska Calvin Klein posiada w sobie delikatny, nie nachalny wdzięk. Nie ma żadnych zdobień i jest łatwa w utrzymaniu. Idealnie sprawdza się podczas codziennych treningów, jak i weekendowych dni. Majki CK dają przede wszystkim uczucie pewności i stabilności. Jednym z najpopularniejszych kompletów bielizny jest ten w odcieniu szarym z białą gumką. Wspaniale podkreśla kobiece krągłości, modelując pupę i biust. Doskonale leży na kobietach wysportowanych. Niektórzy uważają, że bielizna CK wzmacnia pewność siebie, ponieważ w nikomu nie znany sposób, zakrywa niedoskonałości ciała uwydatniając jego atuty. Warta, czy nie warta pokazywania, na pewno spełnia swoją rolę i każdego dnia podbija nowe serca.