Wiele kobiet marzy o wspaniałym biuście, ale nie każda jest gotowa położyć się pod nóż chirurgowi plastycznemu. Istnieje kilka naturalnych sposobów, które powiększą i ujędrnią Twoje piersi.

1. TABLETKI, PIGUŁKI NA POWIĘKSZANIE PIERSI

powiekszenie_piersi1

Sekret tabletek na biust tkwi w unikalnej kompozycji ziół dobranych tak, aby stymulować wzrost estrogenów, znajdujących się w piersiach. Składniki preparatu wnikają głęboko do krwiobiegu, powodując wzrost komórek gruczołów sutkowych, przez co biust staje się większy i pełniejszy. Ponadto aktywnie wpływają na syntezę włókien elastynowych i kolagenowych, w wyniku czego piersi stają się bardziej jędrne. Tabletki powiekszające piersi zalecane są kobietom, którym zależy na szybkim efekcie powiększenia piersi, bez stosowania drogich i bolesnych zabiegów chirurgicznych.

2. ĆWICZENIE MIĘŚNI KLATKI PIERSIOWEJ

powiekszenie_piersi2

Najlepsze są pompki i podnoszenia hantli w pozycji leżącej. Biust znajduje się nad mięśniami klatki piersiowej, więc kiedy powiększają się te mięśnie, biust wizualnie również wydaje się większy. Ponadto wzmocnione mięśnie brzucha poprawiają sylwetkę, co również sprawia, że biust staje się bardziej widoczny.

3. MASAŻ PIERSI DWA RAZY DZIENNIE OLIWĄ Z OLIWEK

powiekszenie_piersi3

Chociaż oliwa nie ma żadnych powiększających właściwości, masaż piersi stymuluje pracę gruczołów piersiowych, co wpływa na rozmiar piersi.

4. UZUPEŁNIJ DIETĘ O NIEZBĘDNE PRODUKTY

powiekszenie_piersi4

Jeśli w organizmie brakuje niektórych hormonów, ich niedobór można uzupełnić poprzez spożywanie produktów, które zawierają naturalne hormony zwane fitoestrogenami. Na przykład koper włoski, kozieradka czy pochrzyn. Przy regularnym spożywaniu tych produktów, efekty można zobaczyć już w ciągu kilku tygodni.

5. WIĘCEJ SNU

Sen poprawia metabolizm i wspomaga ogólne działanie organizmu. Również poprawia gospodarkę hormonalną. Niedostatek snu negatywnie wpływa na wszystkie funkcje organizmu.

6. WYBIERAJ PODTRZYMUJĄCE BIUSTONOSZE DOBREJ JAKOŚCI

powiekszenie_piersi6

Dobrze dobrany biustonosz ładnie podkreśla piersi niezależnie od ich wielkości. Jeśli chcesz delikatnie zwiększyć swoje piersi, wybierz biustonosz z cienką wkładką z pianki lub silikonu. Jeśli jednak chcesz zrobić wrażenie wybierz biustonosz push-up.

7. PIJ ZIELONĄ HERBATĘ

powiekszenie_piersi7

Amerykańscy naukowcy ułatwili zadanie i znaleźli sposób, dzięki któremu piersi będą naprawdę wspaniałe. Okazuje się, że do powiększyć piersi wystarczy pić zieloną herbatę z miodem! Wyniki badania wykazały, ze stosowanie tego napoju napina skórę i wspomaga jej naturalny wzrost. Przypomnę, że już wcześniej potwierdzono, że zielona herbata chroni przed rakiem piersi.

8. POWIĘKSZENIE PIERSI MASAŻEM PRÓŻNIOWYM

powiekszenie_piersi8

Rzadko się słyszy negatywne komentarze na temat technologii powiększania piersi przy pomocy masażu próżniowego. Metoda polega na ustawieniu na piersiach tak zwanej pompki próżniowej, która wytwarzając próżnię, powoduje zwiększenie przypływu krwi do gruczołu sutkowego. Jeśli zdecydowałabyś się na taki zabieg, to zamiast kupować wątpliwe masażery niewiadomej produkcji, najlepiej znaleźć profesjonalny gabinet. Niektóre masażery, które są rzekomo przeznaczone do użytku domowego: nie tylko nie gwarantują pozytywnych wyników, ale mogą również zepsuć wygląd piersi, spowodować, że będą wyglądać jak "szmaty". Profesjonalnie wykonany masaż próżniowy rzeczywiście działa, ale efekt jest na bardzo krótki okres czasowy – około dwóch lub trzech tygodni, następnie trzeba powtórzyć procedurę. Od wielu powtórzeń piersi mogą stać się zbyt wrażliwe, czasami bolące, ale będę wyglądać bardzo ładnie, zwłaszcza w pierwszych kilka dni po masażu.