Długie, podkręcone i zagęszczone rzęsach to marzenie wielu. Jeśli nie chcesz stosować tradycyjnych metod przedłużania rzęs jest na to rozwiązanie. Laminacja rzęs jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Innowacyjna metoda laminacji rzęs pozwala w sposób bezpieczny, zdrowy, oraz szybki osiągnąć zamierzony efekt, który utrzymuje się kilka tygodni.

Czym jest laminacja rzęs i na czym polega?

Laminowanie rzęs to keratynowy lifting, który ma na celu odżywienie, podniesienie oraz przyciemnienie oprawy oka, tak by wyglądała ona naturalnie. Polega on na aplikacji preparatów z zestawu do laminacji rzęs. zestaw do laminacji rzęsZabieg składa się z 4 etapów: jest to najpierw przygotowanie skóry okolic oka, następnie zabezpieczenie dolnych rzęs, oraz odtłuszczenie, nałożenie silikonowego wałka i nakręcenie na niego rzęs. Później następuje aplikacja preparatów, które mają za zadanie wzmocnić rzęsy, tak by wydawały się gęściejsze oraz farbowanie rzęs, w wybranym kolorze: najczęściej czarnym lub brązowym i aplikacja keratyny, która odżywi rzęsy, oraz utrwali preparaty i farbę. Po każdym z etapów zabiegu należy odczekać 15 min, aby nałożone preparaty z zestawu do laminacji rzęs dobrze wyschły. Cały zabieg trwa 60-90 min.

Jak długo utrzymuje się efekt laminowania rzęs?

Efekt utrzymuje się od 4 do nawet 8 tygodni. Zabieg można wykonać nie częściej, niż raz na dwa miesiące. Atrakcyjnym aspektem zabiegu jest cena, która jest konkurencyjna w stosunku do tradycyjnego przedłużania i zagęszczania rzęs.

Jakie są zalecenia po zabiegu i przeciwwskazania?

Nie ma specjalnych zaleceń po laminacji rzęs, poza jednym: nie należy moczyć oczu przez 24 godziny, z powodu wchłaniających się olejków zastosowanych podczas zabiegu. Po dobie można dowolnie nakładać makijaż, zmywać preparatami do demakijażu. Można swobodnie korzystać z basenu, sauny, czy kąpieli słonecznych. Końcowy wygląd oka po zabiegu nie jest tak bardzo spektakularny, jak przy aplikacji sztucznych rzęs, jednak daje naturalny wygląd i nie obciąża. Jedynym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na składniki preparatów stosowanych do zabiegu laminacji rzęs. Niesamowitą zaletą wykonywania laminacji jest fakt, że nie osłabia ona kondycji rzęs, wręcz ją poprawia, a to dzięki zastosowaniu specjalistycznych preparatów odżywczych z zestawu do laminacji rzęs,w tym aplikacji keratyny wnikającej do struktury rzęsy, która ma pozytywne działanie: odżywia i wzmacnia, oraz utrwala. Zabieg ten skierowany jest do kobiet, które chcą osiągnąć naturalny, zdrowy i estetyczny wygląd oka, niewymagający przy tym specjalnego traktowania i uwagi po zabiegu, a z długotrwałe utrzymującym się efektem. Zestaw do laminacji rzęs możesz znaleźć tutaj: https://kbarth.pl/product-pol-98-Zestaw-do-laminacji-rzes-Lifting-Fall-In-The-Volume.html.