Damska torebka to skarb. Przyda się niejednej kobiecie, pozwoli jej ładnie uporządkować rzeczy. Są torebki odpowiednie do wszystkiego - czarne torebki w formie teczki lub plecaczka nadają się do każdego ubrania, do spodni, spódnic oraz sukienek. Takie torebki pozwolą uporządkować świat każdej pani, są eleganckie i efektowne. Czarne matowe torebki są klasyką i każda pani powinna je mieć. Mogą być małe, duże, z przegródkami lub bez przegródek. Niewielkie czarne torebki w formie worka są ładne, pasują do każdego ubrania, ale rzeczy się w nich gubią. O wiele lepsze są torebki z przegródkami, bo one pozwalają przechować wszystkie rzeczy w porządku, idealnie ułożone i dobrze przygotowane. Na pewno warto takie rzeczy posiadać w zasobach każdej damy. Co najmniej trzy czarne torebki są odpowiednim uzupełnieniem damskiej garderoby. Można mieć małą, wizytową czarną torebkę, średnią torebkę w kształcie worka albo plecaczka, oraz torebkę w formie aktówki.

Elegancka torebka uzupełnia strój

Brązowa torebka z naturalnej skóry, nie barwionej, doskonale uzupełni każdy strój. Do takiej torebki można włożyć portmonetkę, pomadkę, tusz do rzęs, krem do twarzy, chusteczki, klucze do mieszkania, telefon komórkowy. W małej torebce takie rzeczy idealnie się zmieszczą. Jeśli jednak pani chce zabrać ze sobą kalendarz, notes, więcej drobiazgów to potrzebowała będzie większej torebki. Torebka w formie aktówki pasuje do każdego stroju i nadaje się do noszenia nie tylko podczas spotkań biznesowych. Mała torebka noszona pod pachą, bez paska, jest idealna, lekka, mała, mieści tylko najbardziej podstawowe rzeczy. To torebka na duże wyjścia, do teatru, kina, na towarzyskie spotkanie. Do pracy także można ją zabrać.Torebki damskie

Czy szara torebka pasuje do każdej kreacji?

Szara torebka, podobnie jak czarna, pasuje do każdej kreacji. Powinna być niewielka, nie może zawierać nadmiaru rzeczy, ładna, dobrej marki. Torebki dobrych marek pasują do każdego ubrania i sprawdzają się przez bardzo długi czas. Jakość takich torebek jest wysoka, skóra dobrej klasy, a wykonanie perfekcyjne. Im lepsza torebka, tym większe zadowolenie z jej noszenia. Dobrej klasy torebkę można mieć nawet przez dziesięć lat. Elegancka pani ma w swoich zasobach torebki w kolorach białym, szarym, czarnym. Są one eleganckie i stanowią bazę do tworzenia eleganckiego stroju. Torebki czerwone, niebieskie czy zielone nie pasują do każdego ubioru, ponieważ ich kolorystyka jest zbyt awangardowa. Czasami jednak warto mieć dwie-trzy torebki w rzadziej wybieranych kolorach, które uzupełnią strój niejednej pani.