Podkład jest kosmetykiem stosowanym każdego dnia, dlatego powinien on zawierać naturalne i nieszkodliwe składniki. To zapobiec może podrażnianiu skóry oraz jej uszkodzeniu. Rimmel od wielu lat wprowadza na rynek jakościowe produkty. Są to głównie fluidy, które wykorzystywane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i przez indywidualne klientki. Dzięki wprowadzeniu wielu wariantów kolorystycznych, Rimmel Stay Matte stał się jeszcze bardziej popularny, a kupują go kobiety na całym świecie.

Dlaczego warto stosować podkład?

Głównym zadaniem tego produktu kosmetycznego jest matowienie cery. Dzięki niemu cera wydaje się być świeża oraz gładka. Kosmetyki matujące bardzo często po nałożeniu tworzą efekt maski, jednak Rimmel Stay Matte prezentuje się bardzo lekko, po aplikacji pięknie wtapia się w skórę, dzięki czemu jest tak naturalny. Pigmenty zawarte w podkładzie powodują, że kosmetyk idealnie wtapia się, poprawia też koloryt cery ujednolicając ją jednocześnie. Dodatkowym atutem może być również tubka, w której podkład jest umieszczany. Jest ona podłużna oraz niewielka, choć i tak mieści w sobie dużą ilość produktu (jest to 30 ml). Produkt bardzo łatwo wydostaje się z tubki, ale zawsze w mniejsze ilości, dzięki czemu łatwo jest kontrolować to, ile chce się użyć na raz fluidu. Rimmel Stay Matte, dzięki swojej formie staje się też wymarzonym produktem do przewożenia, ponieważ nie zajmuje zbyt wiele miejsca. [caption id="attachment_7898" align="aligncenter" width="148"]rimmel stay matte Rimmel stay matte. Fot: ladytrendy.pl[/caption]

Konsystencja

Formuła produkty jest niezwykle lekka, dzięki czemu bardzo dobrze rozprowadza się go po twarzy i łatwo się z nim pracuje. Dlatego jest to kosmetyk, który często stosowany jest na wielkich pokazach mody, gdzie liczy się sprawne nałożenie makijażu i bardzo dobry i trwały efekt. Wspomniana już lekkość ma jeszcze inną zaletę – podkład nie zapycha porów, a więc mogą go stosować osoby z suchą cerą, jak i przetłuszczającą się! Rimmel Stay Matt jest więc uniwersalny i przystosowany do większości typów cery!

Cenny skład kosmetyku

Fluid ten jest też często wykorzystywany przez swój cenny oraz naturalny skład. Lekka oraz żelowa konsystencja, na której bazuje podkład daje wiele możliwości. Produkt ten wspaniale łączy się z innymi kosmetykami, w tym też z korektorami oraz pudrami. Rimmel Stay Matte może być wykorzystywany codziennie, a i tak nie wpłynie niekorzystnie na cerę. Formuła żelu pielęgnacyjnego opiera się na japońskich kosmetykach, które właśnie umożliwiają skuteczne oraz długotrwałe matowienie skóry. Podkład ten może stać się Twoim najlepszym produktem do codziennego stosowania.