Dziewczyny to gadżeciary. Uwielbiają wszystko to, co wygląda ładnie i potrafi przyciągnąć wzrok na sklepowej półce. Poniżej znajduje się małe zestawienie i przy okazji propozycje prezentowe, które mają na celu pomoc w wyborze prezentu dla dziewczyny, koleżanki, mamy czy przyjaciółki.

Dekoracja szyi

W sezonie wiosna-lato 2017 będzie można zauważyć powrót akcesoriów, które są połączeniem masywności i lekkości. Idealnym tego przykładem są obszerne łańcuchy i kolie na szyje. Zajmują sporo miejsca na dekolcie i przyciągają wzrok przechodniów. Bardzo łatwo dobrać do niego resztę biżuterii oraz strój, ponieważ musi on być po prostu mniej krzykliwy w swojej formie od samej biżuterii na szyję. W tym sezonie modne będą akcesoria pozłacane. Można je znaleźć w każdym sklepie z odzieżą oraz w salonach jubilerskich. W zależności od gatunku materiału, z którego są wykonane, cena wacha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę. Propozycja kierowana dla pań nie bojących się wyróżniać w tłumie.

Bransoletki w stylu „Marine”

Lato kojarzy się z plażą i wakacjami, dlatego też po każdej zimie na półki sklepowe wracają akcesoria utrzymane właśnie w morskich motywach. Ciekawą propozycją na tzw. prezent bez okazji są bransoletki o niebiesko-białych kolorach, posiadające morskie motywy, takie jak syrenki, kotwice czy koła nawigatorskie. Można je łączyć ze sobą lub nosić pojedynczo. Nie ważne w jakim zestawieniu, tak, czy siak będą dobrze prezentowały się w zestawieniu z wakacyjnymi outfitami.

Jeśli dobrze zna się osobę, której chce się podarować prezent, można śmiało zaryzykować i kupić jej torebkę. Wybór odpowiedniego modelu często bywa problematyczny i ryzykowny ze względu na różne preferencje. W tym roku warto postawić na małe modele utrzymane w pudrowych odcieniach błękitu, różu, beżu i mięty. Bezwzględnie nie powinny posiadać żadnych znacznych zdobień na swojej fakturze, ponieważ rok 2017 będzie przemijał pod hasłem „minimalizm”. Ich brak pozwoli na lepsze i łatwiejsze dopasowanie modelu do codziennego stroju, tak więc podarowany prezent może towarzyszyć obdarowanej osobie każdego dnia. Wielkość torebki powinna zależeć od stopnia potrzeb. Małe dobrze sprawdzają się na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi, za to te większe wspaniale wpasują się w rytm codzienności.