Statystyki zakupów Polaków świadczą o zainteresowaniu produktami typu perfumy niszowe. Uwielbiamy bowiem wyróżniać się z tłumu. Profesjonalne perfumy francuskie traktujemy z wielką powagą, ponieważ dobry zapach przyciąga i mówi, że ten człowiek ma po prostu klasę. Stosujemy różne mieszkanki. Ostatnio w modzie są perfumy włoskie. Zakochani w najlepszych zapachach. Wizerunek buduje się mową ciała, ubiorem, mową. Wspomagają go oczywiście perfumy niszowe, najchętniej produkowane na zamówienie. Często można spotkać bardzo drogie perfumy francuskie w ekskluzywnych kolekcjach. Rozchodzą się w drogeriach jak ciepłe bułeczki. Taki zakup jak perfumy włoskie kojarzy się z luksusem, a mając na sobie cudowny zapach wprowadzasz rozmówcę nawet w stan hipnozy, fascynacji. Funkcjonalna przydatność Na pewno perfumy niszowe przydają się podczas różnego rodzaju negocjacji. Niesamowite perfumy francuskie wspomagają relacje towarzyskie. Budują codzienne orzeźwienie. Oczywiście perfumy to nie wszystko. Przydadzą się też naturalne kosmetyki do standardowej pielęgnacji, wzmacniające opisywane efekty. Często można je nabyć w promocji. Warto korzystać jedynie z certyfikowanych sklepów. Nie można zapominać o naszych Mamach. Niedługo zbliża się ich dzień i warto wysilić się na prezent. A skoro każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo i ładnie pachnieć to pomysłem na prezent mogą być perfumy.
Znalazłam na jedynym ze sklepów ciekawy rabat, więcej informacja tutaj.
Poniżej 4 przykłady perfum nad którymi się zastanawiam: Wymienione perfumy są w przystępnej cenie oraz w bardzo reprezentatywnych opakowaniach dzięki czemu idealnie nadają się na prezent. Wybrałam na podstawie tego jakich moja mama obecnie używa perfum i jakie zapach lubi najbardziej. Osobiście polecam za zapoznaniem się z ofertą i indywidualne dopasowanie do poszczególnej osoby :)

pol_pl_Kenzo-Amour-100ml-W-Woda-perfumowana-2485_1 pol_pl_Kenzo-Jeu-dAmour-W-Zestaw-perfum-Edp-50ml-3-5g-Pomadka-46643_1
pol_pl_Chloe-Chloe-50ml-W-Woda-perfumowana-10670_1 pol_pl_Vivienne-Westwood-Cheeky-Alice-50ml-W-Woda-toaletowa-37538_1