Jak mawiali starożytni - nie szata zdobi człowieka, ale człowiek szatę. Być może, chociaż wielu dzisiejszych projektantów mody miałoby przeciwne zdanie, tak samo jak firmy wymagające od swoich pracowników określonego stroju, czyli stosujące tak zwany "dress code". Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach strój jest niezwykle ważny, a pierwszego wrażenia, które robimy na świeżo spotkanych osobach, nie da się przecież powtórzyć. Dlatego warto przywiązywać uwagę do tego, co się nosi - odpowiedni strój na każdą okazję to połowa sukcesu. O ile w temacie kreacji wielkiego wyboru nie ma - w sensie takim, że trudno znaleźć alternatywę dla właśnie obowiązujących trendów, o tyle w przypadku dodatków do strojów można pokusić się już o wiele większą dowolność. Dowolność, która pozwoli do oficjalnego lub modnego stroju przemycić nieco swojej indywidualności i w ten sposób chociaż częściowo potwierdzić powiedzonko starożytnych.

Kapelusze i parasole

Kapelusze to świetny dodatek do każdego stroju, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy podejście do nakryć głowy stało się o wiele bardziej swobodne, niż to bywało onegdaj. Modny i schludny garnitur można uzupełnić zarówno klasyczną fedorą, jak i czapeczką z daszkiem, czyli popularną bejzbolówką. Oba wybory, chociaż pochodzące z różnych światów, są równie dopuszczalne. Co więcej, potrafią o swoim właścicielu powiedzieć to i owo, więc są dobrym sposobem na podkreślenie swojego charakteru. Tak samo jest z parasolami - mogą być formalne, ale wcale nie muszą, ponieważ nikt nie spojrzy krzywym okiem na to, że ktoś swój formalny strój uzupełnił parasolem z jakimś "radosnym" lub "niepoważnym" wzorem. Nie ma już nic dziwnego w biznesmenie w garniturze, który zasłania się przed deszczem parasolem w kształcie popularnego pokemona. To obszar, w którym panowie mogą sobie pozwolić na nieco ekstrawagancji.

Etui na telefon

Ciekawą opcją dodatku w tym stylu jest też etui na telefon, chociaż tutaj trzeba już przyznać, że kobiety i dzieci mają tutaj już nieco większe pole do popisu niż ubrani formalnie mężczyźni. Ciężko bowiem brać na poważnie biznesmena, który na spotkaniu firmowym wyciąga telefon oprawiony wielkim etui wykonanym z gumy i przypominającym wyglądem radosnego kotka. Co innego kobiety - przed nimi szeroki wachlarz etui w kwieciste wzory, a i takie nieco szalone kotki ujdą im zapewne na sucho. W przypadku dzieci zupełnie już można popuścić wodze fantazji i uzupełnić strój tak bardzo odjechanym etui, jak to tylko możliwe. Pomoc przy napisaniu artykułu: https://vegacom.eu