Jeśli należymy do grona osób, które swoim wyglądem lubią zwracać uwagę przechodniów, wówczas odważny, niecodzienny manicure będzie stanowił najlepszą propozycję. Ich realizacja oczywiście nie będzie mogła obejść się bez lakierów hybrydowych Semilac, które w branży kosmetycznej cieszą się ogromną popularnością. Nic zatem dziwnego. Równie fenomenalnie sprawdzają się na biznesowym spotkaniu, rozmowie rekrutacyjnej, jak również podczas karnawałowej zabawy, której sprzyja klubowe oświetlenie. Potrzebne w tym celu będą brokatowe i błyszczące ozdoby...

Lustrzana tafla...

Lakiery hybrydowe semilacO ile na co dzień zmuszone jesteśmy do prezentowania skromnego, stonowanego wizerunku, o tyle sylwestrowe czy karnawałowe szaleństwo może stać się świetną okazją do tego, aby zaprezentować odmienny outfit. Jedyne, co wystarczy to mocniejszy makijaż, wystylizowana fryzura i wyrazisty manicure! A w tym zakresie pomocny będzie styl disco, przy użyciu efektu lustra. Lakiery hybrydowe Semilac, przy zastosowaniu specjalnego pyłku, pomogą uzyskać ten efekt. Finalny rezultat może być różny, w zależności od tego, jaką emalię bazową wybraliśmy. Aby zatem uzyskać idealną, srebrną taflę, wystarczy nałożyć pyłek na uprzednio pomalowane na czarny kolor paznokcie. Co więcej, w zależności od naszych oczekiwań i indywidualnych preferencji, można wykorzystać go na fragmencie płytki lub na całej powierzchni. Taki manicure nie jest skomplikowany, jeśli chodzi o wykonanie. Należy tylko pamiętać, aby dekoracyjny pyłek aplikować na wyschniętą emalię.

Syrenka – nie tylko w Warszawie

Co jeszcze oferują nam lakiery hybrydowe Semilac? Jak się okazuje – wiele. Kolejną bowiem propozycją jest efekt syrenki. W tym wypadku opalizujący pyłek nakłada się na nieutwardzoną emalię – w przeciwieństwie do poprzedniej. W tym wypadku także możemy liczyć na bogatą różnorodność kolorystyczną. W zależności od preferencji, możemy wybrać kosmetyki w kolorze srebrnym i złotym – idealnie wpisującym się w karnawałowe trendy, jak również niebieskim czy czerwonym. Imponujące wrażenie robi połączenie efektu syrenki z matowym lakierem. Satysfakcja gwarantowana!

Rybia łuska z lakierami hybrydowymi Semilac? Oczywiście!

Alternatywą dla syrenki i lustrzanej tafli jest rybia łuska, którą wykonuje się przy zastosowaniu specjalnych, połyskujących ozdób do paznokci, przyklejanych na specjalny klej. Najładniej prezentuje się manicure z ozdobami w różnorodnych wariantach kolorystycznych.