Odcienie nude zaliczane są do jednych z najbardziej klasycznych i eleganckich kolorów. Przepięknie prezentują się nie tylko na ubraniach i paznokciach, ale również jako element wnętrza. Sypialnia utrzymana w tych tonacjach jest marzeniem nie jednej kobiety ale jak ją urządzić, żeby nie było zbyt nudno i mdło?

Pudrowe ściany i białe meble- dla kogo takie zestawienie?

Do kolorów „pudrowych” zaliczają się wszystkie odcienie jasnego różowego, beżowego oraz bieli. Niektórzy znawcy wliczają w to również szary. Wnętrze urządzone właśnie w powyżej wymienionych kolorach posiada w sobie niesamowicie duże pokłady spokoju oraz harmonii. Wpasuje się w rytm życia ludzi, którzy cenią sobie spokój zacisza domowego oraz porządek. W tego typu wnętrzach zdecydowanie rezygnuje się ze zbędnych przedmiotów, takich jak kolorowe figurki czy plakaty z gazet. Charakterologicznie, pokój utrzymany w stylu nude kolorów pasuje do osób spokojnych oraz  poukładanych. Białe meble stanowią element przełamujący monotonię jednej barwy.

Łóżko, które pomieści kilka osób

W sypialniach urządzonych w stylu nowoczesnym ogromną rolę odgrywa łóżko. Obecnie panuje moda, że im większe i wyższe łóżko, tym lepiej. Musi ono pomieścić nie tylko osoby w nim wypoczywające ale również całą masę poduszek i koców. Narzutki wykonane z pluszu, to następny element, bez którego sypialnie wydaje się być pusta. Pozwalają one na zachowanie świeżości i zapachu proszku do prania na pościeli. Ponadto chronią one przed osadzaniem się kurzu na poduszkach i kołdrze. Doskonała propozycja dla osób posiadających zwierzęta, które pod nieobecność właścicieli wylegują się na wypoczynku.

Klimatyczne oświetlenie oraz drobne dodatki

Kolejnym elementem wystroju są geometryczne lampy. W pokoju z beżowymi ścianami ładnie prezentują się te wykonane z papieru w kolorze białym. Pozwala to na osiągniecie klimatycznego nastroju o każdej porze dnia. Papier izoluje żarówkę, dzięki czemu światło nie razi w oczy. Drobnymi dodatkami w wymarzonym pokoju kobiety są zdjęcia oraz pocztówki oświetlone małymi lampkami. Ta prosta dekoracja pozwala na odrobinę personalizacji swojej przestrzeni. Dzięki zdjęciom zawieszonym na ścianach, przestrzeń wydaje się być przytulniejsza. Inną opcją jest ustawienie fotografii w ramkach na komodach i półkach. Żeby zachować konwencję stylu warto trzymać się zasady 4 barw.