W wielu przypadkach nie decydujemy się na zakup niektórych rodzajów obuwia, kierując się przede wszystkim nie tyle własnym zmysłem estetycznym, co ogólnie przyjętą, stereotypową niechęcią do butów. Tak było bardzo długo w przypadku kaloszy, które dopiero niedawno wróciły do łask, ciesząc się obecnie rosnącą popularnością. Szczególnie zaś duże zainteresowanie budzą kalosze Hunter.

Standardowo kalosze kojarzą się przede wszystkim z pracami w polu, które wymagają ochrony przed brudem oraz wilgocią, a niekiedy również drobnymi insektami czy gadami. wówczas były przede wszystkim ciemne – czarne, niebieskie albo zielone. Zazwyczaj widniały na nich ślady błota i brudu, dlatego tez nie były kojarzone ani z niczym pięknym, ani też eleganckim czy ciekawym. Dziś jednak kalosze Hunter zupełnie zmieniają pogląd na to, jak powinien prezentować się ten rodzaj obuwia, co przekłada się na stwierdzenie, że kalosze wcale nie muszą być nudne!

Ciekawe kolory

Szukasz butów, które mają zupełnie nietypowe kolory – takie, dzięki którym zapomnisz o nudzie jesiennej? Wśród oferty kaloszy Hunter bez trudu znaleźć można rozmaite pary butów, które świetnie dopasują się do bardziej wymagających oczekiwań. Nie brak modeli, które są seledynowe, różowe, a nawet jasnożółte – wszystkie, które świetnie współgrają z osobami o wesołym charakterze. Znaleźć można też bardziej klasyczne rozwiązania, na przykład kalosze w kolorze butelkowej zieleni czy czerwieni, wpadające nawet w odcienie bordowego. Te z kolei doskonale sprawdzą się dla osób nie przepadających za czarnymi butami, ale ceniących sobie dyskretny, subtelny urok.

Nietypowe modele

Kalosze to buty, które mają bardzo prostą formę: cholewka sięgająca połowy łydki albo wyżej, prosta w swoim kształcie, nieprzylegająca do nogi. Sam but ma zaokrąglony czubek i płaską podeszwę, co zazwyczaj czyni go po prostu… nieciekawym. Tymczasem wśród kaloszy Hunter bez większego problemu znaleźć można rozmaite modele, które świetnie sprawdzają się na przykład do eleganckiego stroju. Kalosze te mają choćby wysokie obcasy albo formę oficerek, które do złudzenia przypominają zwykłe kozaki!

Nowoczesny styl

Niewypowiedzianą zaleta, która cechuje kalosze Hunter jest ich nowoczesna forma. Przede wszystkim są to buty na co dzień, które można nosić w mieście. Nie brak więc nowoczesnych kaloszy sznurowanych, ale także i ich wykończonych na wysoki połysk. To sprzyja tworzeniu nietypowych stylizacji, które przyjdą nam do głowy, i pokazywania klasycznych kaloszy w zestawieniu z elegancją oraz sportowym dystansem do siebie.

Obuwie Hunter znajdziesz w sklepie http://www.mivo.pl/firm-pol-1347900469-HUNTER.html.