Perfumy są dla kobiety jednym z nieodłącznych dla niej atrybutów. W zależności od danej okazji czy wydarzenia nie tylko podkreślają jego rangę, ale i dbają o zaznaczenie charakteru wyperfumowanej nimi osoby. Jednocześnie są niesłychanym afrodyzjakiem wobec mężczyzn, których odpowiednie zapachy przyciągają do wybranki. Jednak, jakie to są zapachy i jak powinnyśmy ich używać?

Jakie perfumy faktycznie działają na mężczyzn?

Optymalnie dobrany zapach w połączeniu z naszą zewnętrzną prezencją okazać się może perfekcyjnym wabikiem do przyciągnięcia do nas mężczyzn. Jednak stosując dany zapach musimy mieć świadomość, iż może on wywołać w płci przeciwnej zarówno widoczne zainteresowanie, jak i podrażnić męski nos. Związane jest to oczywiście z działaniem feromonów na nasz organizm i odczuwanie - pewne zapachy są w stanie wzbudzić pożądanie, podniecenie jak i chęć zdobycia, a inne z kolei dbają o bardziej delikatne i przyjemne odczucia. Odpowiednio stosując się do zasad ustalonych w perfumowym świecie będziemy w stanie zakupić perfum, który wywołuje - wybrane przez nas - uczucia. Dlatego też, musimy mieć świadomość tego, iż oryginalne perfumy okażą się świetnym afrodyzjakiem dla mężczyzn. Jakie perfumy damskie faktyczne działają na mężczyzn?

Jakie zapachy podniecają mężczyzn?

Jednym z najważniejszych i najbardziej wpływających na męską naturę składników, jest piżmo. Dla wielu kojarzy się ono z zapachem ludzkiej skóry, a badania wśród płci przeciwnej wskazują, iż jest to dla nich jedna z bardziej erotycznych i wzbudzających seksualne odczucia substancji. Piżmo należy do jednego z bardziej popularnych składników i spotkać je możemy w większości perfum, zwłaszcza tych o zapachu orientalnym. Jego aromat określić można jako lekko słodki i świeży. Kolejnymi przykładami wyśmienitych afrodyzjaków mogą być wszystkie te nawiązujące do natury i kojarzące się nam z przyjemnymi i dawnymi wspomnieniami. To jest do grupy tej możemy zaliczyć: truskawki, wanilię, czekoladę, migdały czy kokos. Połączenie tychże zapachów z bardziej ostrymi może stworzyć perfum niezwykle podniecający dla mężczyzn.

Jakie zapachy podniecają mężczyzn?

Jak wybierać zapachy, aby nie przesadzić?

Eksperymentowanie w dziedzinie zapachów może okazać się niezwykle interesujące, jednak ważne jest aby nie przesadzić z różnorodnymi połączeniami. To jest, decydując się na bardziej słodki i intensywny perfum, uważajmy żeby z jego mocą nie przesadzić - może to przynieść odwrotny efekt do pożądanego. Aromaty zbyt ciężkie przytłaczają męski węch powodując raczej odczucia negatywne, niż pozytywne. Dlatego pragnąc stać się seksowną i tajemniczą uwodzicielką powinnyśmy zdecydować się raczej na zapachy świeże, owocowe i rześkie, niż te słodkie i przytłaczające. Z kolei, skierowanie się w stronę nut kwiatowych pozwoli stać się nam w męskich oczach spokojnymi romantyczkami. Dopasowanie odpowiedniego zapachu zmieniać się może w zależności od okazji - toteż nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednego dnia stać się uwodzicielską femme fatale, a drugiego słodką romantyczką.