Organizacja wesela jest trudnym zadaniem, ale przynieść może również wiele radości oraz zabawy. Cała impreza zazwyczaj odbywa się na sali weselnej, dlatego też to ona powinna zostać świetnie udekorowana. Kolejną kwestią jest wybór orkiestry lub Dj’a oraz wodzireja, ponieważ to oni kierują całą imprezą. Hitem ostatnich lat na weselach stały się osobne stoły ze specjalnymi smakołykami. Do takich z całą pewnością zaliczyć można Candy Bar. Ten słodki kącik spodobać się może dzieciom, jak i dorosłym. Stanowi on także wyjątkową ozdobę całej sali weselnej, dlatego też warto zastanowić się nad jego wykonaniem.

Stół oraz kolor przewodni

Gdy zdecydowaliśmy się już na Candy Bar, powinniśmy wybrać kolor, który będzie dominował. Gdy dekorujemy salę weselną, również wybieramy taki kolor i to on musi wszędzie dominować, także jeśli chodzi o taki słodki kącik. Oczywiście warto dobierać do niego inne barwy, jednak powinny one stanowić jedynie małą część. Stół także musimy brać pod uwagę tworząc taki kącik. Musi on mieć odpowiednią wielkość oraz układ. Tu warto skonsultować się z salą weselną, by dowiedzieć się, czy będzie ona w stanie udostępnić nam stół. Warto też zapytać, czy możliwe będzie połączenie go ze stołem deserowym, co stworzy dodatkowe miejsce na słodycze oraz dekoracje. Gdy stół będzie już wybrany, możliwy okaże się dobór ilości mis, tac i szkła do Candy Baru.

candy bar Wybór szkła

Podczas wyboru szkła możemy się nieźle natrudzić. Oferty zazwyczaj są bardzo duże, jednak głównym problemem jest ich cena. Gdy sami szykujemy swój słodki stół, możemy albo wypożyczyć cały sprzęt, albo tez go kupić. Nie brakuje sklepów zajmujących się sprzedażą takich naczyń, czy to stacjonarnych, czy internetowych. By zaaranżować taki słodki kącik, musimy posiadać misy, tace, kielichy, słoje, tortownice, salaterki oraz patery. Żaden Candy Bar nie może się bez nich obejść. Gdy zdecydujemy się na zakup i wiemy, że naczynia te przydać się mogą nam w przyszłości, możemy wybrać sklep, którym są artykuły w atrakcyjnej cenie. Zanim się na nie zdecydujemy, powinniśmy dokładnie przejrzeć całą ofertę. Możliwe jest także wypożyczenie szkła, co jest niezwykle atrakcyjną opcją. Wszystkie naczynia mogą zostać wypożyczone od osób, które zajmują się dekoracją sali weselnej. Wówczas płacimy za to odpowiednią kwotę i już niczym nie musimy się martwić. Gdy jednak dekoratorzy nie posiadają takiego zestawu naczyń, możemy wypożyczyć je bezpośrednio ze sklepu, co również nie jest zbyt kosztowne. Decydując się na stworzenie Candy Baru możemy zagwarantować sobie piękną ozdobę oraz radość gości.