Jak pokazują wyniki badań, polskie kobiety są niezadowolone ze swojego wyglądu i wiele z nich chciałoby się poddać operacjom plastycznym. Interwencje chirurgiczne, choć skuteczne i przybliżające nas do wymarzonego ideału, to jednak inwazyjne i kosztowne. W przypadku zlikwidowania fałdek na brzuchu, są bezpieczniejsze metody. Jedną z nich są majtki wyszczuplające, które w jednej chwili wymodelują i optycznie wyszczuplą te partie ciała, które do tej pory stanowiły dla nas utrapienie.

Istota fig korygujących

To, co w szczególności charakteryzuje majtki wyszczuplające to przede wszystkim podwyższony stan, którego zadaniem jest spłaszczenie brzucha i wyeksponowanie talii. Wiele modeli zostało dodatkowo wyposażonych w specjalnie wyprofilowany tył, który unosi pośladki, dzięki czemu cała sylwetka prezentuje się nadzwyczaj kusząco. Figi zatem dedykowane są przedstawicielkom płci pięknej, które pragną zmniejszyć obwód talii oraz linię bioder przy jednoczesnym podkreśleniu pośladków.

Czym się kierować przy wyborze?

Odpowiedni dobór majtek wyszczuplających, jak i pozostałych elementów garderoby, jest niezwykle ważnym wyznacznikiem, dzięki któremu wzrośnie nasz system wartości. Zarówno, jeśli chodzi o odczuwany komfort, jak i zdrowie. Największym z możliwych błędów, jaki w tym zakresie możemy popełnić to wybór zbyt ciasnych fig, które będą powodowały nadmierny ucisk. Oczywiście, ten rodzaj bielizny nie może być nazbyt luźny i nie opinający ciała, gdyż wtenczas nie spełni zadanej roli. Jak zatem wybrać złoty środek? Zdaniem ekspertów, jest na to skuteczny sposób. Przed zakupem majtek wyszczuplających należy dokładnie zmierzyć obwód pasa i od uzyskanego wymiaru odjąć 5 cm.

Komfort – istotną wytyczną w codziennym noszeniu

Majtki wyszczuplające mają zapewniać atrakcyjny wygląd, jednak nie może to się odbywać kosztem wygody. Dlatego ważne jest, aby wybierać modele wyprodukowane z elastycznego, a przy tym oddychającego materiału. Dobrej jakości bielizna powinna posiadać elastyczny ściągacz, który zapobiegnie rolowaniu i zsuwaniu się materiału. majtki wyszczuplająceW sprzedaży znajdziemy szeroki wybór fig pozbawionych szwów, których podstawową zaletą jest dyskretny wygląd - takie majtki wyszczuplające można znaleźć na przykład tutaj: https://piubiu.pl/pol_m_Bielizna-wyszczuplajaca_Majtki-i-pasy-wyszczuplajace-179.html. Wybierając je mamy pewność, że nie pozostaną zauważone przez osoby niepożądane, przyjmując postać „drugiej skóry”. Innym rodzajem są modele z fiszbinami, które bardziej imitują postać gorsetu niż majtek, ale również cieszą się dużym zainteresowaniem. Dostępne w trzech podstawowych kolorach do wyboru: czerni, bieli i beżu.