W dzisiejszych czasach kobiety dużą uwagę przywiązują do wygody, ale jednocześnie chcą wyglądać stylowo oraz uzyskać kobiecy wygląd swoich nóg. Już od dawna wiemy, że wysokie szpilki utraciły swój przywilej oraz kanon eleganckich kobiecych butów. Szeroka oferta płaskiego obuwia na rynku w dzisiejszych czasach jest zobowiązana zatem nie tylko zapewnić nam wygodę, ale posiadać obszerną propozycję odpowiedniej prezencji.

Płaskie buty-nuda?

Wiele kobiet twierdzi, że stylizacje stworzone z płaskim obuwiem są nudne oraz po prostu zwyczajne. Niczym nie zaskakują, a już a pewno nie pozwolą wyszczuplić naszej sylwetki. Czy to prawda? Nie koniecznie. Dobrze dopasowane buty pod naszą sylwetkę, również te płaskie pozwolą wysmuklić i wyszczuplić nasze nogi. Zatem buty na płaskim obcasie to udany element naszej garderoby, pod warunkiem, jeśli potrafimy dobrze dobrać je do naszej stylizacji. mel by melissa

Płaskie buty na każdą porę roku

Na każdy sezon polecamy buty Mel by Melissa, czyli słynne i wszystkim znane oraz pożądane melisski. Buty Melissa baleriny zawsze sprawdzają się niezależnie od pogody. Te popularne buty zasłużyły sobie nie tylko przepięknym wyglądem, ale również wysoką wygodą, którą gwarantują podczas ich noszenia. Baleriny Mel by Melissa to idealny element do naszego codziennego zestawu lub dobra propozycja eleganckich butów, na uroczyste wyjścia. Pasuje zarówno do jeansów, jak i do dostojnych sukienek na bal czy wesele. Buty by Melissa ze względu na duży wybór na rynku, możemy wybrać w odpowiednim kolorze, jak i modelu. Wiele dodatków, takich jak słodkie kokardki, czy kwiaty umieszczone na przedniej części obuwia doda dziewczęcości oraz delikatności. Dodatkowo buty Melissa - baleriny, sprawią uczucie lekkości nie tylko naszym stopom, ale i całej stylizacji. Na porę zimową, gdzie zarówno do sukienki i spodni możemy wybrać ten rodzaj obuwia, są stylowe sztyblety. Dobierając ich odpowiednią długość mogą zgrabnie prezentować się na naszych nogach, bez efektu pogrubienia. Kozaki za kolano to hit, który nie schodzi z obecnych trendów. Zapewniają ciepło nie tylko naszym stopom, ale również okrywają większą część naszych nóg. Doskonale wydłuża nasze nogi oraz podkreśla ich kształt. Polecamy do rozkloszowanych sukienek oraz obcisłych jeansów.