W Poznaniu jest wiele firm, które oferuje swoje usługi dotyczące wykonywania nadruków na koszulki reklamowe. Jest również wiele znanych jest na rynku sposobów do wykonywania odzieży reklamowej. Firmy oferują swoje nadruki, ale także są możliwości, aby klient sam przyniósł swoje i poprosił o ich realizację. Koszulki reklamowe produkowane w Poznaniu mogą przedstawiać zarówno określony tekst, jak również odpowiedni obrazek bądź zdjęcie. Wszystko zależne jest od preferencji zamawiającego i celu, na który koszulki będą spożytkowane.

Najważniejsza jest jakość!

koszulki reklamowe poznań

Bardzo ważnym podczas produkcji takiego gadżetu jest jakość materiału koszulki reklamowej. Jest to bowiem zależne od nakładania określonych nadruków na odzież, ale także jest to istotne podczas późniejszego użytkowania – choćby podczas prania. Najbardziej pożądanym materiałem, który jest ceniony w tym fachu jest z pewnością 100% bawełna.

Możliwości dokształcania

Na rynku istnieje wiele kursów, na których klienci mogą poznać technologie, które są wykorzystywane w druku na ubraniach, jak również techniki pracy stosowane w przeznaczonych do tego aplikacjach graficznych. Dobór odpowiedniego programu jest zależny od możliwości późniejszego stworzenia kreatywnego projektu zadowalającego potencjalnego klienta. Do najbardziej popularnych praktyk zalicza się proces rozbarwienia wzorów do sitodruku bądź aplikacje termo transferowe.

Bogaty wybór koszulek reklamowych w Poznaniu

Wielu producentów w swojej ofercie umieszcza koszulki z nadrukiem we wszystkich możliwych rozmiarach oraz wielu tonacjach kolorystycznych, aby ułatwić wybór swoim klientom. Dzięki technice sublimacji gwarantują trwały nadruk, dzięki któremu koszulka będzie wyglądać jak nowa, nawet po wielu praniach. Najczęściej klienci nie mają swoich projektów, posiadają jedynie wzór logo swojej firmy, dlatego w agencjach reklamowych pracują osoby, które tworzą unikatowe projekty. Bowiem każda koszulka reklamowa z poznańskiej firmy powinna się wyróżniać i pozostawać w pamięci odbiorców. Jak wspominano wcześniej, bawełna jest najbardziej pożądanym materiałem, na którym naszywa się różnego rodzaju nadruki. Dzięki tej tkaninie koszulki reklamowe Poznań wyglądają elegancko i są wielokrotnego użytku. Jednak, że materiał ten w dzisiejszych czasach, pomimo rozwoju techniki, nadal staje się problematyczny przy nanoszeniu nadruków. W przypadku, kiedy klient potrzebuje bardzo dużą ilość odzieży reklamowej, polecana jest technika sitodruku. Natomiast w przypadku mniejszej ich ilości, zdecydowanie rekomendowany jest termo transfer, dzięki któremu naniesione zostaną na koszulkę nie tylko napisy, ale też unikatowe gradienty. Aczkolwiek najbardziej pożądaną metodą jest sublimacja, która nie dosyć, że jest trwała, to jeszcze stosunkowo tania.