Lubię co jakiś czas zmieniać perfumy, poznawać nowe zapachy i mieć wybór, czyli kilka flakonów na różne nastroje. Ostatnio postanowiłam skusić się na wodę toaletową Calvin Klein In2U. Z tego co się orientuję pojawiła się w sprzedaży w 2007 roku, ale jak do tej pory nie miałam okazji jej wypróbować. Swojego wyboru nie żałuję. Cena do przyjęcia, nie były to najdroższe perfumy jakie kupiłam, więc daję za to plus.

Jestem zadowolona przede wszystkim z tego za co najbardziej lubię perfumy, są bardzo uniwersalne. Poza tym, że nadają się na każdą porę roku to jeszcze na każdą okazję. Same perfumy są dość niejednoznaczne. Uwielbiam ich cytrusowe nuty, są bardzo orzeźwiające więc będą dobre na lato i wiosnę. Z drugiej strony najdłużej utrzymuje się mój ulubiony słodki zapach wanilii. Wanilia razem z zapachem drzewa cedrowego daje poczucie lekkiego ciepła co świetnie sprawdza się szczególnie teraz zimą.

in2Dzięki tej orzeźwiającej nucie perfumy świetnie sprawdziły się na co dzień w pracy, ale też bardzo podobały się mojemu chłopakowi, kiedy spryskałam się nimi na randkę. Kilka razy słyszałam też pytanie o to czym pachnę, bo perfumy są wyjątkowe. Żeby nie było tak kolorowo nie podoba mi się opakowanie. Flakon jest dość udziwniony i raczej mało poręczny, ale zapach utrzymuje się na tyle długo, że nie trzeba nosić ich ze sobą, więc nie przeszkadza mi to aż tak bardzo.

Podsumowując perfumy godne polecenia. Z jednej strony są specyficzne i oryginalne ale z drugiej na tyle uniwersalne, że większości przypadną do gustu. Gdyby ktoś chciał sprawdzić na sobie to wodę toaletową Calvin Klein In2U znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl.