Sezon rowerowy dla niektórych już rozpoczął się na dobre. Z kolei Ci, których przeraża jeszcze temperatura zastanawiają się, kiedy będą mogli wyciągnąć z piwnicy swoje ulubione dwa kółka. Za piękną pogodą będzie trzeba jeszcze poczekać, ale na pewno nie jest za wcześnie na przejrzenie swojej garderoby rowerowej, która uprzyjemni nam wiosenne przejażdżki.

Zbliżająca się wiosna to dobra okazja do przejrzenia własnej garderoby i zastanowienia się nad uzupełnieniem braków. Warto zastanowić się, czy to, co mamy w naszej szafie nadal jest w dobrym stanie oraz czy nie trzeba dokupić innej odzieży, która pomoże nam uprzyjemnić sobie czas podczas rowerowych wycieczek. Wśród wielu marek, dostępnych na rynku Rogelli Umbria oferuje szeroki wybór produktów.

To, co na pewno powinno znaleźć się w garderobie rowerzysty, to przede wszystkim odzież techniczna, czyli taka, która szybko wchłania pot i nie pozwala na wyziębienie organizmu. To szczególnie ważne przy wietrznej pogodzie. Dzięki temu, że materiał jest specjalistyczny i zastosowano w nim najnowsze technologie nasze ciało nie wyziębi się i pozostanie suche. Jest to ogromna zaleta podczas upalnego lata, kiedy jadąc na rowerze nie musimy martwić się o mokrą odzież.

Wśród obowiązkowych pozycji dla rowerzystów znajduje się kurtka przeciwwiatrowa oraz przeciwdeszczowa, która ochroni nas przed nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi często spotykanymi wiosną oraz późną jesienią. Jeżeli chcemy zapewnić sobie dobrą ochronę, wtedy warto zainwestować w dobrą kurtkę taką jak Rogelli Umbria. Wykonana z dobrego materiału będzie nosiła się przez bardzo długi czas. Dlatego, jeżeli jesteś rowerzystą, a w swojej garderobie nie masz jeszcze kurtki, to szybko nadrób zaległości, tak aby sezon rozpocząć jak najszybciej!

Dodatkowo nie zapomnij o kasku na rower, który będzie stanowił jeden z najważniejszych elementów bezpieczeństwa na drodze. Dzięki niemu możesz odbywać szybkie przejażdżki na ruchliwych trasach lub rekreacyjne wycieczki po lasach i skarpach nie bojąc się o swoje zdrowie. Ponadto nie zapomnijcie o elementach odblaskowych, dzięki którym będziecie bardziej widoczni na drodze po zmroku dla innych użytkowników ruchu drogowego.

Sezon rowerowy za chwilę się rozpocznie, dlatego nie zwlekajcie z przeglądem swojej szafy. Sprawdźcie czy Wasz kask po poprzednim sezonie nadaje się do użytku, czy macie odpowiednią odzież na każdą pogodę oraz, a może i przede wszystkim sprawny rower, od którego zależy komfort Waszej jazdy! Bądźcie gotowi na wiosnę i kolejne przejażdżki rowerowe!