Gdzie można ubierać bermudy damskie?

Dodał:   |  0 Komentarzy

Bermudy damskie pojawiły się w XX wieku i początkowo służyły tylko jako strój kąpielowy. Z czasem ten element garderoby zaczęto używać do odpoczynku i spacerów, a w dzisiejszych czasach można śmiało powiedzieć, że bermudy są uniwersalne. W sprzedaży można znaleźć ogromny asortyment różnych krojów bermudów, które można zakładać nie tylko w lato na plaże, ale także w zimę do pracy.

kobieta w płaskich butach i bermuadch

Zdjęcie 1

Dla kogo są bermudy?

Bermudy damskie to ubranie, które pasuje praktycznie każdej kobiecie. Zgodnie z definicją, bermudami nazywane są takie spodenki, których najdłuższe warianty sięgają połowy kolana, a najkrótsze mogą kończyć się 10 cm powyżej kolana. A więc, taka odzież potrafi ukryć niedoskonałości każdej figury, co jest bardzo korzystne szczególnie dla tych pań, które nie chciałyby zbytnio eksponować swoich nóg. Ponadto, teraz są modne fasony bermudów damskich o wysokim stanie, co przenosi całą uwagę na talię a przy tym wyrównuje linię ud.

kobieta w szerokich bermudach i szpilkach

Zdjęcie 2

Oczywiście bermudy są nie tylko dla kobiet wybierających się na plaże, ale i dla tych, co zamierzają spędzić cały dzień w biurze. Pomimo tego, że bermudy potrafią być dosyć krótkie, istnieje dużo szerokich wzorów tego typu spodenek, które absolutnie nie akcentują seksualności kobiety.

Na przykład, na zdjęciu 1 można zobaczyć kreację, która doskonale sprawdzi się w pracy wymagającej formalnego stylu odzieży. Ciemne bermudy bardzo dobrze wyglądają w połączeniu z białą bluzką. Zamiast tradycyjnej marynarki, do tego wystroju dopasowano długi blezer w kolorze khaki. Skórzane obuwie na płaskiej podeszwie to najlepszy wybór do pracy.

Do czego jeszcze można ubrać bermudy?

Jak już było powiedziane, bermudy damskie można zakładać także w bardziej zimną pogodę. Na zdjęciu 2 zaprezentowane jest połączenie klasycznych bermudów, wykonanych z grubej tkaniny. Na górę także założono białą bluzkę, natomiast do tego dopasowano elegancki płaszcz w kratkę. Jak widać na tym zdjęciu, bermudy można także ubierać z butami na szpilce. Taka sama kreacja będzie również dobra w zimę. W tym przypadku można założyć grube ciemne rajstopy oraz krótkie botki na obcasie.

rokowa dziewczyna w bermudach i szpilkach

Natomiast na trzecim zdjęciu można zobaczyć bardziej młodzieżowy wystrój, w którym także znajdują się bermudy damskie. W tym przypadku spodenki mają bardziej obcisły krój, a ich nieformalny styl jest podkreślony jaskrawym różowym paskiem, który doskonale komponuje się z różowymi butami na obcasie.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *