Body ponadczasowe i uniwersalne

Dodał:   |  0 Komentarzy

Body to absolutny hit lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Proste, komfortowe, zapewniające wygodę, o jaką trudno przy klasycznych bluzkach czy koszulkach, pozwalało kobiecie skrzętnie zatuszować różne fałdki i nierówności na brzuszku. Co jednak najważniejsze, było i jest nadal uniwersalne, dzięki czemu grono jego wielbicielek w czasach największej popularności było na prawdę spore. Idealnie doładowane, elastyczne z wygodnym zapięciem w kroku, pozwalało osiągnąć na prawdę efektowny wygląd.

Nie wiadomo jednak właściwie dlaczego, z dnia na dzień, zostało zapomnienie… świat mody uznał, że body jest już passe i tym samym przestało ono być tak powszechnie dostępne i noszone przez kobiety.

A szkoda, ponieważ body posiada szereg zalet, których nie sposób przecenić i właściwie w każdej szafie powinno się znaleźć co najmniej jedno. W fasonie z golfem czy z klasycznym dekoltem będzie uniwersalnym dodatkiem do marynarek, sweterków czy koszul, a wariantach bardziej ekskluzywnych – z koronką, żabotami czy prześwitami może stanowić największą ozdobę kreacji wieczorowej.

Bogatą ofertę body znajdziesz na stronie https://www.gatta.pl/pl/bielizna/body/.

Przeczytaj również:
5.00 średnia ocena (91% wynik) - 1 głosów

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *